E-Ticaret (Enterprise)

Her sektöre uygun sanal mağazanız ile kazancınıza kazanç katın... Gelişmiş içerik yönetim sistemi "İdeasoft" alt yapısı kullanarak tasarlanmıştır. E-Ticaret Enterprise paketi ister peşin, ister havale, ister kredi kartı ile sistemimizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın!

Fiyat: 3.550,00 TL.


SATIN AL!

E-TİCARET (ENTERPRISE) PAKETİ

››Altyapı Bilgileri
Sınırsız Web Alanı, Yıllık 3000 GB Yıllık Trafik, 30 Adet E-Posta hesabı, 3 Database, Alan Adı Kaydı, SSL Sertifika, B2CModeli, Veri Yedekleme...

››Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı
E-Ticaret E-Enterprise paketi, (Php, MySQL (PDO), Css+ xHtml, jQuery + Ajax) kullanılarak dizayn edilmektedir.

››Paket Özellikleri


Sipariş sonrası Destek ekibimiz siteniz için gerekli materyal (logo, kurumsal yazı, referans, iletişim bilgileri vb.) tarafınıza irtibat sağlayacaktır. Projeniz sözleşme tarihinden itibaren 15(Onbeş) günün sonunda teslim edilecektir. Soru ve sorunlarınız için Müşteri Paneli' ne giriş yaparak "Destek Merkezi" bölümünden bize yazabilir, dilerseniz 0850 346 78 47 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

NOT : Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir!

* Satın aldığınız E-Ticaret paketi yıllık lisans bedeline tabidir!

* E-Ticaret paketinde "İdeasoft" alt yapısı kullanılmaktadır!Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!