X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kurumsal Kimlik

AnasayfaKurumsal Kimlik

İhtiyacınıza, bütçenize ve zamanınıza en uygun proje türünü seçin, hayalinizdeki kurumsal kimliğe kavuşun...

KURUMSAL KİMLİK

Her kişinin kendine özgü bir karakteri ve bu karakterin, çevresindeki insanlarca algılanan bir imajı olduğu gibi; firmalarında böyle birer kimliği vardır. Kurumsal kimlik bir kuruluşun kim olduğunun, ne yaptığının ve nasıl yaptığının görsel ve davranışsal sunumudur.
Günümüzde kurumsal kimlik kurumların en önemli stratejik silahı haline gelmiştir. Kurumsal kimlik ile sağlanacak kurum pirestiji ve iyi tanıtım sayesinde kurum kendini daha kolay pazarlayabilir. Kurumsal kimlik sektör içinde farklılık yaratıp, ayırt edilmeyi de sağlar. Tüm bu koşulları bir araya getirirsek, kamuoyunda saygın bir kurum izlenimi yaratan bir kuruluş için kurumsal kimlik öz varlığı kadar önemli bir sermayedir.

KATALOG & BROŞÜR TASARIMI
Firmaların kendilerini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları, anlattıkları basılı reklam veya bilgi materyalleridir. Tek sayfadan oluşabileceği gibi yüzlerce sayfadan da oluşabilir. Az sayılar için dijital baskı tercih edilirken, yüksek volümlü işler için ofset (matbaa) baskı hem daha hızlı hem de daha ekonomik bir çözümdür.

LOGO TASARIMI
Firmaların kendilerini tanıtmak için kullandıkları grafik, işaret, sembol, ikon ve firma adlarının okunduğu özenle çalışılmış özel yazı biçimidir. Kurumsal kimliğin en temel yapı taşıdır. Başarıya ulaşmış markalar bugün isimlerini yazmasalar dahi sadece logolarını kullanarak kim olduklarını anlatabilirler.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!